Maciej Karpiak dla Light Thinking

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Znany i ceniony projektant wnętrz Maciej Karpiak podjął współpracę z firmą Labra. Jego projekty będą wykreowane zgodnie z ideą Light Thinking. Współpraca ta jest kolejnym przykładem, że marka stawia na rozwój i innowację.

Innowacja w oświetleniach

Maciej Karpiak to projektant technologii wybiegających w przyszłość, szczególnie w kwestii innowacji i rozwiązań prośrodowiskowych. Za projekt Ligh Thinking  otrzymał nominację i awansował do finału nagrody Millennium Technology Prize 2016. Jest to  odpowiednik Nagrody Nobla w dziedzinie technologii przyszłości.

Projekty Macieja Karpiaka kładą nacisk na recykling i ekologię. Jednym z jego  sztandarowych projektów jest lampa Xilo, która jest minimalistycznym dodatkiem, nieingerującym w architekturę przestrzeni, precyzyjnie wykonana za pomocą maszyn obróbczych CNC. Będzie ona doskonałym dodatkiem do wnętrz w stylistyce glamour, minimalistycznej, a także w stylu industrialnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać drewno konstrukcyjne, które sprawdzi się w naszym projekcie?
/
Jak wybrać drewno konstrukcyjne, które sprawdzi się w naszym projekcie?
Dowiedz się, jakie drewno konstrukcyjne będzie najlepsze dla twojego projektu. Artykuł podpowiada, jak dopasować materiał do rodzaju konstrukcji, zastosowania i wymagań estetycznych.
Wybór przestrzeni biurowej dla swojej firmy
/
Wybór przestrzeni biurowej dla swojej firmy
Poradnik dla przedsiębiorców szukających idealnej przestrzeni biurowej dla swojej firmy. Omówienie istotnych czynników do uwzględnienia, aby decyzja była dla Ciebie najbardziej korzystna.
Nietypowe <strong>ozdoby wnętrz</strong> – nasze propozycje
/
Nietypowe ozdoby wnętrz – nasze propozycje
Szukasz pomysłów na aranżację? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!