Maciej Karpiak dla Light Thinking

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Znany i ceniony projektant wnętrz Maciej Karpiak podjął współpracę z firmą Labra. Jego projekty będą wykreowane zgodnie z ideą Light Thinking. Współpraca ta jest kolejnym przykładem, że marka stawia na rozwój i innowację.

Innowacja w oświetleniach

Maciej Karpiak to projektant technologii wybiegających w przyszłość, szczególnie w kwestii innowacji i rozwiązań prośrodowiskowych. Za projekt Ligh Thinking  otrzymał nominację i awansował do finału nagrody Millennium Technology Prize 2016. Jest to  odpowiednik Nagrody Nobla w dziedzinie technologii przyszłości.

Projekty Macieja Karpiaka kładą nacisk na recykling i ekologię. Jednym z jego  sztandarowych projektów jest lampa Xilo, która jest minimalistycznym dodatkiem, nieingerującym w architekturę przestrzeni, precyzyjnie wykonana za pomocą maszyn obróbczych CNC. Będzie ona doskonałym dodatkiem do wnętrz w stylistyce glamour, minimalistycznej, a także w stylu industrialnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie <strong>płytki</strong> wybrać do <em>łazienki</em>?
/
Jakie płytki wybrać do łazienki?
Wybór płytek łazienkowych niejednej osobie spędził sen z powiek. Dobór idealnych kafelek do Twojej łazienki może być o wiele prostszy, jeśli dowiesz się, na co zwrócić uwagę. Chętnie ułatwimy Ci to zadanie, wyjaśniając szczegóły w tym artykule.
Płyta indukcyjna a ceramiczna. Różnice
/
Płyta indukcyjna a ceramiczna. Różnice
Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z kuchenek z tradycyjnymi palnikami na rzecz płyt ceramicznych i indukcyjnych. Tylko którą wybrać, by inwestycja była naprawdę udana?
<strong>Paryż na weekend.</strong> Co można zobaczyć?
/
Paryż na weekend. Co można zobaczyć?
Zobacz, jak zaplanować weekend w Paryżu, co warto zobaczyć i gdzie się udać, aby zasmakować paryskiej atmosfery.