Maciej Karpiak dla Light Thinking

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Znany i ceniony projektant wnętrz Maciej Karpiak podjął współpracę z firmą Labra. Jego projekty będą wykreowane zgodnie z ideą Light Thinking. Współpraca ta jest kolejnym przykładem, że marka stawia na rozwój i innowację.

Innowacja w oświetleniach

Maciej Karpiak to projektant technologii wybiegających w przyszłość, szczególnie w kwestii innowacji i rozwiązań prośrodowiskowych. Za projekt Ligh Thinking  otrzymał nominację i awansował do finału nagrody Millennium Technology Prize 2016. Jest to  odpowiednik Nagrody Nobla w dziedzinie technologii przyszłości.

Projekty Macieja Karpiaka kładą nacisk na recykling i ekologię. Jednym z jego  sztandarowych projektów jest lampa Xilo, która jest minimalistycznym dodatkiem, nieingerującym w architekturę przestrzeni, precyzyjnie wykonana za pomocą maszyn obróbczych CNC. Będzie ona doskonałym dodatkiem do wnętrz w stylistyce glamour, minimalistycznej, a także w stylu industrialnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
<em>Top 6</em> <strong>luksusowych hoteli</strong> w Polsce
/
Top 6 luksusowych hoteli w Polsce
Te miejsca pokocha każdy miłośnik luksusu. Oto 6 najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce, oferujących luksusowe usługi, zachwycające wnętrza i obsługę na światowym poziomie.
<strong>Kwiaty w pudełku</strong>. Jak o nie dbać?
/
Kwiaty w pudełku. Jak o nie dbać?
Dostałaś w prezencie kwiaty w pudełku i chcesz cieszyć się ich pięknem jak najdłużej? Sprawdź z nami, jak je pielęgnować!
Wynajem mieszkania 2 pokojowego w Krakowie – jak znaleźć idealne mieszkanie?
/
Wynajem mieszkania 2 pokojowego w Krakowie – jak znaleźć idealne mieszkanie?
Kraków to piękne miasto, które przyciąga turystów z całego świata. Jednak nie tylko turystom warto tutaj przyjechać – miasto oferuje również wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz edukacyjnego.