Gdynia design days — festiwal designu

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W kalendarzu możemy zaznaczyć kolejne wydarzenie, a jest nim Gdynia Design Day, czyli polski, nadbałtycki festiwal designu. Event jest pretekstem do poruszania zagadnień zmian, które możemy obserwować w otoczeniu. W trakcie jego trwania poruszane są tematy ekologii, wzornictwa, mody, rozwoju miast, rzemiosła czy architektury.

A co w tym roku?

Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach od 3 do 11 lipca pod hasłem solidarni. Jak podkreślają organizatorzy to już czternasta edycja festiwalu o projektowaniu i pierwsza o współodpowiedzialności. W programie pojawia się wiele ciekawych wykładów oraz dyskusji online, filmów, warsztatów oraz spacerów z designem w tle. Każdy, nie tylko profesjonalista, znajdzie tu coś dla siebie. Część wydarzeń jest dostępna dla wszystkich, są również wykłady dla osób zalogowanych oraz posiadających wykupiony pakiet. 9 lipca odbędzie się design talks business, czyli spotkanie w międzynarodowym gronie specjalistów i profesjonalistów, którzy rozmawiać będą o kreowaniu lepszej teraźniejszości i przyszłości.

Gdynia design days to wydarzenie, które wprowadzi Cię do świata designu i pozwoli zrewidować swoje spojrzenie na otaczający świat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać <strong>pościel</strong> do eleganckiej sypialni?
/
Jak wybrać pościel do eleganckiej sypialni?
Wystrój Twojego łóżka spędza Ci sen z powiek? Dowiedz się, jaka pościel najlepiej pasuje do gustownej sypialni.
Wybór szamba – podstawowe zasady
/
Wybór szamba – podstawowe zasady
Dowiedz się, jakie kryteria są kluczowe przy wyborze szamba. Porady i wskazówki ekspertów pomogą Ci dokonać optymalnego wyboru.
Jak skutecznie chronić drewniane elementy ogrodu przed promieniami UV?
/
Jak skutecznie chronić drewniane elementy ogrodu przed promieniami UV?
Zabezpiecz swoje drewniane elementy ogrodu przed uszkodzeniami słonecznymi. Dowiedz się, jak wykorzystać różnego rodzaju preparaty do drewna, aby efektywnie chronić je przed promieniowaniem UV.