Gdynia design days — festiwal designu

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W kalendarzu możemy zaznaczyć kolejne wydarzenie, a jest nim Gdynia Design Day, czyli polski, nadbałtycki festiwal designu. Event jest pretekstem do poruszania zagadnień zmian, które możemy obserwować w otoczeniu. W trakcie jego trwania poruszane są tematy ekologii, wzornictwa, mody, rozwoju miast, rzemiosła czy architektury.

A co w tym roku?

Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach od 3 do 11 lipca pod hasłem solidarni. Jak podkreślają organizatorzy to już czternasta edycja festiwalu o projektowaniu i pierwsza o współodpowiedzialności. W programie pojawia się wiele ciekawych wykładów oraz dyskusji online, filmów, warsztatów oraz spacerów z designem w tle. Każdy, nie tylko profesjonalista, znajdzie tu coś dla siebie. Część wydarzeń jest dostępna dla wszystkich, są również wykłady dla osób zalogowanych oraz posiadających wykupiony pakiet. 9 lipca odbędzie się design talks business, czyli spotkanie w międzynarodowym gronie specjalistów i profesjonalistów, którzy rozmawiać będą o kreowaniu lepszej teraźniejszości i przyszłości.

Gdynia design days to wydarzenie, które wprowadzi Cię do świata designu i pozwoli zrewidować swoje spojrzenie na otaczający świat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Stół do kuchni <strong>z czarnego dębu</strong>. Inspiracje i przykłady aranżacji
/
Stół do kuchni z czarnego dębu. Inspiracje i przykłady aranżacji
Chcesz kupić stół z czarnego dębu, ale nie wiesz, jaki wybrać? Zobacz inspirujące pomysły na aranżacje z drewnianym, dębowym stołem w roli głównej i kup ten wyjątkowy, unikatowy mebel!
<strong>Ubezpieczenie nieruchomości od ognia</strong> – co warto wiedzieć?
/
Ubezpieczenie nieruchomości od ognia – co warto wiedzieć?
Ogień jest jednym z najgroźniejszych żywiołów znanych człowiekowi od pokoleń
Piżama damska a pora roku – zobacz, na co warto zwrócić uwagę!
/
Piżama damska a pora roku – zobacz, na co warto zwrócić uwagę!
Dlaczego wybór piżamy damskiej zależny jest od pory roku? Jakie czynniki warto wziąć pod uwagę, by cieszyć się spokojnym snem przez wszystkie sezony – zarówno te chłodniejsze, jak i cieplejsze?