Lampy inspirowane zwierzętami

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzieła sztuki zdobią domy i obiekty przestrzeni wspólnej. Nic w tym dziwnego otaczanie się ładnymi rzeczami wpływa pozytywnie na nastrój człowieka. Projektanci eksperymentują i proponują konsumentom co rusz to nowsze rozwiązania. Ostatnio modne stały się lampy inspirowane zwierzętami. Zobacz, że sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym.

W 2020 roku, pomimo pandemii domy aukcyjne i galerie nie notowały spadków. Klienci inwestują w droższe i tańsze dodatki do domu. Żyrandole, plafony i jupitery to niesamowicie funkcjonalne elementy w każdym mieszkaniu. Jednak nie samą funkcjonalnością żyje człowiek i coraz większą popularnością cieszą się przedmioty niebanalne i nietypowe. Lampy, których estetyka przypomina faunę to pomysł na podkreślenie bliskości człowieka ze zwierzęciem, tym domowym, ale też dzikim. Na rynku dostępne są wzory z wizerunkiem psa, pandy, pawia, a nawet meduzy. Nie są to artykuły produkowane na masową skalę, dlatego też będziesz mieć pewność, że Twój dom stanie się jedyny w swoim rodzaju. Pamiętaj, aby nie brać takich ozdób na poważnie. Przeważająca większość to modele prześmiewcze i groteskowe. Nie zmienia to faktu, że nadają się do klasycznych i majestatycznych wnętrz, dzięki nim wprowadzisz do mieszkania odrobinę infantylności. Z pewnością żaden z Twoich gości nie przejdzie obojętnie obok takiej lampy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednich wymiarów zbiornik na deszczówkę do twojego ogrodu?
/
Jak wybrać odpowiednich wymiarów zbiornik na deszczówkę do twojego ogrodu?
Odkryj kluczowe czynniki, które pomogą Ci wybrać doskonały zbiornik na deszczówkę. Dowiedz się jak dostosować wybór do specyfiki swojego ogrodu oraz jak maksymalnie wykorzystać naturalne zasoby.
Jak poprawić funkcjonalność swojego wnętrza dzięki drzwiom z ościeżnicą regulowaną?
/
Jak poprawić funkcjonalność swojego wnętrza dzięki drzwiom z ościeżnicą regulowaną?
Odkryj jak drzwi z ościeżnicą regulowaną mogą zmienić wygląd i funkcjonalność Twojego domu. Porady ekspertów jak wybrać najlepszy model i maksymalnie wykorzystać jego potencjał.
Jak skutecznie chronić lakier samochodowy przed uszkodzeniami – alternatywne metody ochrony
/
Jak skutecznie chronić lakier samochodowy przed uszkodzeniami – alternatywne metody ochrony
Poznaj skuteczne metody ochronne dla twojego lakieru samochodowego. Artykuł omawia alternatywne metody utrzymania lakieru twojego pojazdu w doskonałym stanie.