Nowoczesne wnętrza – doradzamy, jak je urządzić

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Jesteś fanem najnowszych rozwiązań i rozwijającej się technologii? Widzisz się w naprawdę nowoczesnym domu lub mieszkaniu? Chcesz podążać za nowinkami i trendami, bo to coś, w czym czujesz się jak ryba w wodzie? Sprawdź, jak przenieść te upodobania na ściany Twoich czterech kątów!

Inteligentny dom

Z pewnością najszerzej kojarzonym „punktem do odhaczenia” na liście dotyczącej projektu nowoczesnego domu czy mieszkania jest zainstalowanie inteligentnego systemu loxone. To wyjątkowo nowoczesne i komfortowe rozwiązanie pozwoli Ci w pełni cieszyć się z wielu nowych funkcji Twojego lokum – regulowania temperatury w pomieszczeniach, kontrolowania klimatyzacji, przygotowywania odpowiednich warunków w pokojach przed Twoim powrotem z pracy czy choćby wydawania poleceń sprzętom i elementom wyposażenia za pomocą smartfona.

Chcesz zlecić przygotowanie kawy i zasłonić rolety w salonie, jednocześnie pracując w gabinecie? Nie ma problemu! Rozwiązania, które do tej pory mogły kojarzyć się z science-fiction, powoli zadomawiają się w rzeczywistości XXI wieku. Inwestując w mieszkanie czy dom, koniecznie przemyśl instalację inteligentnego systemu, który uczyni Twoje życie prostszym i bardziej komfortowym. 

Zafunduj sobie świetlaną przyszłość

Jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych przy aranżacji wnętrz jest ta dotycząca oświetlenia. Chcesz, żeby Twoje pokoje wyglądały nowocześnie, ale były również praktyczne? Funkcjonalność i styl są ważne w takim samym stopniu. Wnętrza Twojego domu czy mieszkania muszą Ci się podobać, ale również służyć w codziennym życiu. Do nowoczesnych wnętrz z pewnością idealne mogą okazać się halogeny ledowe.

To oświetlenie, dedykowane warsztatom, garażom i ogrodom, może doskonale sprawdzić się jako nowoczesny dodatek w gabinecie czy salonie. Oczywiście, przed instalacją musisz dobrze przemyśleć ostateczną aranżację – najważniejsza będzie spójność stylu i komfort użytkowania. Niektóre światła mogą okazać się za ostre do codziennego użycia, dlatego upewnij się, że efekt będzie dla Ciebie zadowalający, zanim zdecydujesz się na zakup. 

Ściany i drzwi

Być może nie myślisz o tym na co dzień, ale ściany i drzwi to przestrzenie zajmujące ogromne obszary w polu widzenia. Z tego powodu niezwykle ważne jest uwzględnienie ich w projektach aranżacji wnętrz. Ich kolor, a w przypadku drzwi również materiał, z którego zostały wykonane i obecność lub brak szyb (a także jakość szkła) będą pełnić kluczową rolę w odbiorze Twojego domu i mieszkania.

Do nowoczesnych wnętrz z pewnością sprawdzą się drzwi wewnętrzne z ościeżnicą utrzymane w chłodnych barwach. Najlepszym wyborem mogą okazać się proste, wyposażone w wąskie, matowe szyby projekty. Zapewnią one prywatność domownikom i podtrzymają styl aranżacji.

Zdj. główne: R ARCHITECTURE/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Modne kurtki na zimę – co warto kupić?
/
Modne kurtki na zimę – co warto kupić?
W okresie jesienno-zimowym niezwykle ważny staje się wybór okryć wierzchnich. Między innym dlatego, że to pora na to, aby kupić produkt, który z jednej strony zapewni skuteczną ochronę przed zimnem, a z drugiej okaże się atrakcyjnym dopełnieniem stylizacji.
Minimalizm w designie: Sztuka oszczędności i funkcjonalności
/
Minimalizm w designie: Sztuka oszczędności i funkcjonalności
W tym artykule przyjrzymy się bliżej minimalizmowi w designie i jak można go wykorzystać w różnych kontekstach.
Jakie meble wstawić w pokoju nastolatka?
/
Jakie meble wstawić w pokoju nastolatka?
Pokój nastolatka to miejsce nauki, relaksu i spotkań ze znajomymi. W okresie dojrzewania musi on spełniać inne funkcje niż przez lata dzieciństwa, dlatego często wymaga on remontu wraz z nowym etapem w życiu dziecka. Zobacz, jakich mebli w swoim pokoju potrzebuje nastolatek.