Meble kuchenne na wymiar – niepowtarzalne wnętrze

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kuchnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, zastosowanie mebli kuchennych na wymiar umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także dostosowanie wszystkich elementów do indywidualnych potrzeb. Tylko w przypadku indywidualnego wykonania mebli można zastosować nietypowe rozwiązania, a także oryginalne finezyjne formy.

Meble kuchenne na wymiar – dostosowanie do wymogów wnętrza oraz indywidualnych potrzeb

Decydując się na meble kuchenne na wymiar, trzeba najpierw wykonać dokładne pomiary pomieszczenia. Należy odsłonić przyłącza wody, elektryczności i gazu, a także usunąć elementy przeszkadzające w wymierzeniu głębokości przyszłej zabudowy. Tylko na podstawie dokładnych danych można wykonać odpowiedni projekt zabudowy kuchennej. Meble kuchenne na wymiar są wykonywane według projektu uwzględniającego praktyczne rozmieszczenie przedmiotów codziennego użytku. Zazwyczaj ustawienie mebli uwzględnia zasadę tzw. trójkąta, jego wierzchołki tworzy zlew, kuchenka i lodówka. Aby w kuchni możliwa była sprawna i komfortowa praca, odległość między wierzchołkami nie powinna być mniejsza niż 120 cm oraz nie większa niż 210 cm. Projektując kuchnię w taki sposób można mieć pewność, że wszystkie sprzęty będą w odpowiedniej odległości. Przygotowanie odpowiedniego projektu jest najważniejsze podczas wykonywania mebli kuchennych na wymiar, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów ze strony: https://3top.pl/. Meble tworzone na wymiar dają o wiele więcej możliwości aranżacyjnych niż ich modułowe odpowiedniki.

Zalety mebli kuchennych na wymiar

Dzięki zastosowaniu mebli kuchennych na wymiar można mieć jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne wnętrze. Do wyboru są różne wzory i materiały frontów, blatów, wykończeń i uchwytów. Najważniejsze zalety, jakimi charakteryzują się meble kuchenne na wymiar to przede wszystkim:

  • dostosowanie wystroju kuchni do indywidualnych potrzeb i preferencji, meble mogą być wyższe albo niższe w zależności od preferencji,
  • optymalne wykorzystanie przestrzeni, meblować można od podłogi do sufitu, pod skosami i w nietypowych rozkładach pomieszczeń,
  • meble można wyposażyć w organizery, pantografy, drążki i przydatne mechanizmy, zapewniają one swobodę i wygodę korzystania z zawartości szafek,
  • dzięki zabudowie do sufitu o wiele łatwiej jest utrzymać porządek w kuchni, nie ma zbędnych zakamarków, na których łatwo osadza się kurz,
  • meble zaprojektowane na zamówienie, dzięki pracy zdolnego projektanta, podkreślają indywidualny styl i charakter wnętrza.

Fot.: R ARCHITECTURE/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ciepło i relaks dzięki nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym w łazience
/
Ciepło i relaks dzięki nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym w łazience
Odkryj nowoczesne metodы ogrzewania łazienki, które zapewniają komfort i relaks. Dowiedz się, jak technologie grzewcze mogą ulepszyć twoje codzienne doświadczenia.
<strong>Łóżka kontynentalne<strong> – wady i zalety
/
Łóżka kontynentalne – wady i zalety
Hotelowy luksus już dziś możesz przenieść do swojej sypialni przy pomocy łóżka kontynentalnego. Sprawdź, co to jest
Wynajem mieszkania 2 pokojowego w Krakowie – jak znaleźć idealne mieszkanie?
/
Wynajem mieszkania 2 pokojowego w Krakowie – jak znaleźć idealne mieszkanie?
Kraków to piękne miasto, które przyciąga turystów z całego świata. Jednak nie tylko turystom warto tutaj przyjechać – miasto oferuje również wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz edukacyjnego.