Nowy mural w Poznaniu. Prezent z okazji Dnia Dziecka

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Graffiti i murale już od jakiegoś czasu podbijają ulice polskich miast i coraz częściej uznawane są za prawdziwą sztukę. Często tworzone dzieła mają za zadanie przekazać pewną wiadomość, czasem służą ku upamiętnieniu, a niejednokrotnie są po prostu efektowną dekoracją przestrzeni miejskiej. W Poznaniu można zobaczyć wiele interesujących murali jak chociażby ten znajdujący się na Śródce. W ostatnim czasie do pokaźnej ich liczby dołączył kolejny. Z okazji Dnia Dziecka!

W kooperacji z dziećmi!

Barwny mural przedstawiający sterowce powstał na ścianie Przedszkola nr 37 i jest częścią projektu „Warstwy”, przy którym współpracuje Miasto Poznań i Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz. To owoc warsztatów prowadzonych przez studentów z dziećmi pt. „Sterowce i wiatr”. Wybór tematu nie był przypadkowy, gdyż nieopodal tej lokalizacji przed pierwszą wojną światową znajdowała się hala zeppelinów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealny sprzęt do odwadniania gruntów? Praktyczne porady i rekomendacje
/
Jak wybrać idealny sprzęt do odwadniania gruntów? Praktyczne porady i rekomendacje
Odkryj praktyczne porady i rekomendacje na temat wybierania sprzętu do odwadniania gruntu. Dowiedz się, jakie rozwiązania są najbardziej efektywne i jak dobrać sprzęt do twoich potrzeb.
Jak wybrać idealną płytę tarasową betonową dla swojego ogrodu?
/
Jak wybrać idealną płytę tarasową betonową dla swojego ogrodu?
Odkryj kluczowe czynniki, które powinieneś wziąć pod uwagę podczas wyboru doskonałej płyty tarasowej betonowej do swojego ogrodu. Znajdź idealne rozwiązanie dla swojej przestrzeni zewnętrznej.
Czy warto inwestować w systemy inteligentnego domu?
/
Czy warto inwestować w systemy inteligentnego domu?
Poznaj zalety i pułapki inwestycji w systemy inteligentnego domu. Dowiedz się, jak technologia może wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo Twojego życia codziennego.