Lodówka typu multidoor – co warto o niej wiedzieć?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w kuchni. Rynek oferuję całą masę modeli, z których możemy wybierać. Warto przyjrzeć się popularnemu ostatnio trendowi lodówek wielodrzwiowych. 

Frenchdoor

Był to jeden z popularniejszych modeli jeszcze do niedawna. Frenchdoor to model lodówki, w której górna część to w całości chłodziarka otwierana przy pomocy dwóch drzwi, a dolna część to zamrażarka w formie szuflady. Główną zaletą takiej lodówki jest szerokość części chłodzącej. Dzięki temu umieszczanie w niej nawet dużych garnków czy talerzy nie stanowi problemu. 

Multidoor

Multidoor to trzy lub czterodrzwiowe lodówki. Są one całkiem podobne do typu frenchdoor, jednak nie są tym samym. O ile chłodziarka w lodówce multidoor wygląda identycznie jak w frenchdoor, o tyle zamrażarka stanowi dwa piony szuflad w dolnej części lodówki, które są ukryte za parą drzwi. Multidoor to aktualnie najpraktyczniejszy model dużej lodówki. Część chłodząca jest w stanie pomieścić bardzo wiele, a zamrażarka oprócz tego, że jest bardzo pojemna jest też funkcjonalna. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Karolina 09.11.2021

    Genialne są takie lodówki typu multidoor. Niesamowicie wygodne w użytkowaniu. Ja postawiłam na model i jestem bardzo zadowolona. Jest po prostu ozdobą mojej kuchni. Spisuje się świetnie.

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
<strong>Kanapa do salonu</strong>. Przegląd najnowszych trendów
/
Kanapa do salonu. Przegląd najnowszych trendów
Jaką kanapę wybrać do salonu? Sprawdź nasz przegląd wygodnych i eleganckich kanap.
Żyrandole na korytarz, czyli jak zwiększyć funkcjonalność przestrzeni w stylowy sposób
/
Żyrandole na korytarz, czyli jak zwiększyć funkcjonalność przestrzeni w stylowy sposób
W tym artykule dowiesz się, dlaczego oświetlenie korytarza jest kluczowym elementem aranżacji wnętrza, jak żyrandole wpływają na atmosferę i styl przestrzeni oraz jak dokonać najlepszego wyboru, aby stworzyć idealny klimat.
Jak poprawić funkcjonalność swojego wnętrza dzięki drzwiom z ościeżnicą regulowaną?
/
Jak poprawić funkcjonalność swojego wnętrza dzięki drzwiom z ościeżnicą regulowaną?
Odkryj jak drzwi z ościeżnicą regulowaną mogą zmienić wygląd i funkcjonalność Twojego domu. Porady ekspertów jak wybrać najlepszy model i maksymalnie wykorzystać jego potencjał.