Targi Meble Polska & Home Decor tylko on-line!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczne Targi Meble Polska & Home Decor odbędą się całkowicie online. Poznaj szczegóły.

Obecna sytuacja uniemożliwia zorganizowanie targów w standardowej formie, dlatego Grupa MTP postanowiła przenieść całe wydarzenie do internetu. Przedstawiciele branży meblowej i wyposażenia wnętrz z całego świata będą mogli spotkać online i prowadzić rozmowy handlowe bez ryzyka dla zdrowia.

Targi Meble Polska & Home Decor – termin wydarzenia

Targi Meble Polska & Home Decor odbędą się w dniach 24-28 maja 2021 r. Wydarzenie zorganizowane będzie przy użyciu internetowej platformy, która kupcom, dystrybutorom i producentom zaprezentować swoje oferty i zdobyć nowych partnerów handlowych.

Podczas targów online odbywać się będą wykłady i webinaria dotyczące branży wnętrzarskiej – to okazja dla wszystkich zainteresowanych do poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia aktualnych informacji. Prezentacje najnowszych wnętrzarskich trendów będzie można oglądać podczas transmisji live w strefie Blogger Zone.

Źródło: Wzornik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
<strong>Maciej Karpiak</strong> dla Light Thinking
/
Maciej Karpiak dla Light Thinking
Projektant wnętrz Maciej Karpiak podjął współpracę z firmą Labra. Współpraca ta jest kolejnym przykładem, że marka stawia na rozwój i innowację.
Pomysły na unikatowe podarunki
/
Pomysły na unikatowe podarunki
Znalezienie trafionego i oryginalnego pomysłu na prezent, nawet dla osoby, którą doskonale znasz, może być dużym wyzwaniem i zająć wiele tygodni. Przedstawiamy kilka propozycji upominków, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę dla Twoich bliskich.
<strong>Bezprzewodowe odkurzacze</strong> – na co zwrócić uwagę?
/
Bezprzewodowe odkurzacze – na co zwrócić uwagę?
bezprzewodowe odkurzacze, jaki wybrać bezprzewodowy odkurzacz, odkurzacz, urządzenia bezprzewodowe, sprzątanie