Targi Meble Polska & Home Decor tylko on-line!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczne Targi Meble Polska & Home Decor odbędą się całkowicie online. Poznaj szczegóły.

Obecna sytuacja uniemożliwia zorganizowanie targów w standardowej formie, dlatego Grupa MTP postanowiła przenieść całe wydarzenie do internetu. Przedstawiciele branży meblowej i wyposażenia wnętrz z całego świata będą mogli spotkać online i prowadzić rozmowy handlowe bez ryzyka dla zdrowia.

Targi Meble Polska & Home Decor – termin wydarzenia

Targi Meble Polska & Home Decor odbędą się w dniach 24-28 maja 2021 r. Wydarzenie zorganizowane będzie przy użyciu internetowej platformy, która kupcom, dystrybutorom i producentom zaprezentować swoje oferty i zdobyć nowych partnerów handlowych.

Podczas targów online odbywać się będą wykłady i webinaria dotyczące branży wnętrzarskiej – to okazja dla wszystkich zainteresowanych do poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia aktualnych informacji. Prezentacje najnowszych wnętrzarskich trendów będzie można oglądać podczas transmisji live w strefie Blogger Zone.

Źródło: Wzornik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak personalizowane plakaty mogą odmienić wygląd twojego domu
/
Jak personalizowane plakaty mogą odmienić wygląd twojego domu
Odkryj, jak stylowe, na zamówienie plakaty mogą nadać twojemu domu unikalnego charakteru i zindywidualizowanego wyglądu.
<strong>Industrialne schody</strong>. Do jakich wnętrz pasują?
/
Industrialne schody. Do jakich wnętrz pasują?
Schody industrialne cechuje elegancki, minimalistyczny, subtelny i uniwersalny design. Zobacz, w jakich wnętrzach sprawdzą się najlepiej.
<strong>Ogród</strong> w stylu <em>angielskim</em>
/
Ogród w stylu angielskim
Chcesz mieć piękny naturalny ogród? Przeczytaj o stylu angielskim w ogrodzie.