Kwiaty w pudełku. Jak o nie dbać?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Flower boxy to w ostatnim czasie częsty podarunek, jaki wręczamy z różnych okazji. Ten sposób podarowania kwiatów prezentuje się nadzwyczaj elegancko i jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Co zrobić, żeby kwiaty dobrze się prezentowały przez dłuższy czas?

Jak dbać o kwiaty w pudełku?

Troska o kwiaty we flower boxie nie jest zajęciem trudnym i czasochłonnym, nie wymaga również dużego zaangażowania. Kompozycja kwiatów w pudełku zwykle jest stworzona na bazie nasączonej gąbki florystycznej. Po pewnym czasie woda z pewnością wyparuje, dlatego, jeśli chcemy przedłużyć żywotność kwiatów, należy systematycznie je podlewać, poprzez nasączenie gąbki wodą. Nie stawiaj również bukietu blisko źródła ciepła, np. przy grzejniku, w przeciągu, gdzie będą narażone na częste zmiany temperatur, które mogą zaszkodzić kwiatom oraz obok owoców, które wydzielają związki wpływające na szybsze więdnięcie kwiatów ciętych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak personalizowane dekoracje neonowe mogą zwiększyć rozpoznawalność twojego biznesu?
/
Jak personalizowane dekoracje neonowe mogą zwiększyć rozpoznawalność twojego biznesu?
Odkryj, jak unikatowe, personalizowane dekoracje neonowe mogą przełożyć się na większą rozpoznawalność Twojej marki i biznesu.
Przegląd nowoczesnych <strong>oświetleń sufitowych</strong>
/
Przegląd nowoczesnych oświetleń sufitowych
Oświetlenie jest jednym z istotniejszych elementów aranżacji wnętrz. Dowiedz się więc, jakie lampy sufitowe warto wybrać do swojego mieszkania lub domu.
Czy eklektyzm może zdominować twoje wnętrza? Tajniki łączenia różnych stylów w designie
/
Czy eklektyzm może zdominować twoje wnętrza? Tajniki łączenia różnych stylów w designie
Planujesz zmianę dekoracji wnętrz, ale nie możesz zdecydować się na jeden styl? Odkryj, jak eklektyzm może połączyć różne rodzaje designu, tworząc unikalne i spersonalizowane pomieszczenia.