The Design Group walczy o międzynarodową nagrodę

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polska pracownia The Design Group ma szansę na międzynarodową nagrodę w plebiscycie The International Hotel & Property Awards, prestiżowym konkursie magazynu „design et al”, w którym biją się biura projektowe z całego świata. Co to oznacza dla polskiego designu?

Projekt z naftą w tle

Projekt The Design Group walczyć będzie w kategorii „Global: Lobby/Public Areas”. To nowoczesna wizja biur dla branży naftowej. Przestrzeń stworzona z myślę o przyszłym użytkowniku, dopasowująca się do jego potrzeb w funkcjonalny oraz intuicyjny sposób przekonała do siebie Komisję. Śmiałe i nie dla każdego oczywiste nawiązania do narzędzi i materiałów na co dzień używanych przez firmę to jeden z atutów projektu. Cztery piętra zagospodarowane zostały nawiązując do wydobycia surowców z morskiego dna i wyposażona w nowe rozwiązania jak np. strefa void.

Na uczestników można głosować na stronie plebiscytu do 30 czerwca br. do godz. 17:00.

Fakt, że polskie projekty zostały zauważone na arenie międzynarodowej doskonale wróży na przyszłość.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dobrać lampy do salonu?
/
Jak dobrać lampy do salonu?
Wybór odpowiednich lamp do salonu jest kluczowy dla stworzenia dobrej atmosfery i funkcjonalności tego ważnego pomieszczenia w naszym domu.
Jak skutecznie zabezpieczyć dom przed nieproszonymi gośćmi – praktyczne porady
/
Jak skutecznie zabezpieczyć dom przed nieproszonymi gośćmi – praktyczne porady
Poradnik o skutecznej ochronie Twojego domu przed nieproszonymi gośćmi. Dowiedz się, jakie są najskuteczniejsze metody zabezpieczeń domowych i jak je prawidłowo zastosować, aby zawsze czuć się bezpiecznym.
<em>Romantyczny</em> wieczór. <strong>Świecące donice</strong> do ogrodu
/
Romantyczny wieczór. Świecące donice do ogrodu
Świecące donice są idealnym połączeniem współczesnych trendów i praktycznych dodatków do ogrodu. Sprawdź nasze inspiracje.