The Design Group walczy o międzynarodową nagrodę

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polska pracownia The Design Group ma szansę na międzynarodową nagrodę w plebiscycie The International Hotel & Property Awards, prestiżowym konkursie magazynu „design et al”, w którym biją się biura projektowe z całego świata. Co to oznacza dla polskiego designu?

Projekt z naftą w tle

Projekt The Design Group walczyć będzie w kategorii „Global: Lobby/Public Areas”. To nowoczesna wizja biur dla branży naftowej. Przestrzeń stworzona z myślę o przyszłym użytkowniku, dopasowująca się do jego potrzeb w funkcjonalny oraz intuicyjny sposób przekonała do siebie Komisję. Śmiałe i nie dla każdego oczywiste nawiązania do narzędzi i materiałów na co dzień używanych przez firmę to jeden z atutów projektu. Cztery piętra zagospodarowane zostały nawiązując do wydobycia surowców z morskiego dna i wyposażona w nowe rozwiązania jak np. strefa void.

Na uczestników można głosować na stronie plebiscytu do 30 czerwca br. do godz. 17:00.

Fakt, że polskie projekty zostały zauważone na arenie międzynarodowej doskonale wróży na przyszłość.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Tego nie może zabraknąć w eleganckiej jadalni
/
Tego nie może zabraknąć w eleganckiej jadalni
Marzysz o eleganckiej jadalni? Dowiedz się, jak skompletować wyposażenie i jaki serwis obiadowy wybrać, żeby dodać wyjątkowości codziennym posiłkom.
Najnowsze trendy w łóżkach – jakie stylowe rozwiązania wybrać?
/
Najnowsze trendy w łóżkach – jakie stylowe rozwiązania wybrać?
Łóżko to nie tylko mebel służący do spania, ale również ważny element aranżacji wnętrza. Obecnie na rynku dostępne są liczne modele łóżek, które zachwycają różnorodnością stylów i kształtów. W tym artykule skupimy się na najnowszych trendach w łóżkach oraz na tym, jakie stylowe rozwiązania wybrać, aby stworzyć wyjątkowe i piękne wnętrze.
Jakie obrazy wybrać, aby podkreślić romantyczny charakter całego pomieszczenia?
/
Jakie obrazy wybrać, aby podkreślić romantyczny charakter całego pomieszczenia?
W tym artykule przedstawiamy wskazówki i pomysły na wybór obrazów, które podkreślą romantyczny charakter całego pomieszczenia.