Ściana z kwiatów. Pomysł na aranżację salonu lub sypialni

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kwiatowa ścianka to wyjątkowa dekoracja wnętrza. Stosuje się je nie tylko w lokalach komercyjnych – coraz częściej pojawiają się w przestrzeni domowej. Ściana z kwiatów może być zjawiskową dekoracją salonu lub sypialni. Zobacz efektowne aranżacje pomieszczeń z kwiatowymi ściankami.

Kwiatowe ścianki wykonywane są ręcznie z odpowiednio dobranych kwiatostanów. Kwiatowy panel prezentuje się bardzo realistycznie i nie wymaga pielęgnacji. Mamy także możliwość wpiąć go w ramę i umieścić na ścianie jako efektowny obraz. Taka kwiatowa dekoracja będzie wyjątkową ozdobą wnętrz.

Ścianka kwiatowa w salonie

Ściana z kwiatów lub kwiatowy panel w formie obrazu może być doskonałą dekoracją salonu. We wnętrzu urządzonym w romantycznym stylu, a także w eleganckich aranżacjach odpowiednio dobrana kwiatowa ścianka będzie niezwykłą ozdobą.

Ścianka z kwiatów w sypialni

Pomieszczeniem, w którym z powodzeniem możemy umieścić kwiatową ściankę jest też sypialnia. Kwiatowy panel w delikatnych kolorach doda pomieszczeniu lekkości i pomoże stworzyć wyjątkową atmosferę.

Kwiatowy panel może być również idealną dekoracją do pokoju małej dziewczynki. Wykonawcy ścianek z kwiatów często oferują możliwość umieszczenia imienia na panelu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Tworzenie przytulnej atmosfery: Sekrety aranżacji domowego salonu
/
Tworzenie przytulnej atmosfery: Sekrety aranżacji domowego salonu
Poznaj unikalne sekrety aranżacji salonu, które umożliwią ci stworzenie przytulnej i zapadającej w pamięć atmosfery w twoim domu.
<strong>Targi  Meble Polska & Home Decor</strong> tylko on-line!
/
Targi Meble Polska & Home Decor tylko on-line!
Zobacz, jak zorganizowano tegoroczne targi Meble Polska & Home Decor. Wydarzenie odbędzie się całkowicie online. Poznaj szczegóły!
Jak zaaranżować biuro?
/
Jak zaaranżować biuro?
Aranżowanie przestrzeni biurowej jest trudnym zadaniem. Urządzenie biura w taki sposób, by było komfortowe i przyjazne warto pozostawić specjalistom. Zobacz, jak stworzyć dobre dla wszystkich biuro.