Pomysły na unikatowe podarunki

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Urodziny, imieniny, Gwiazdka, Wielkanoc, rocznica, w ciągu roku nie brakuje okazji do obdarowywania się prezentami. Nie zawsze znajdowanie pomysłów na prezent jest tak łatwe, jak się wydaje. Wyszukanie upominku, który jest jednocześnie osobisty, oryginalny i trafiony dla osoby, którą chcesz obdarować, może zająć naprawdę dużo czasu. Poznaj nasze pomysły na naprawdę unikatowe prezenty dla bliskich.   

Personalizowane upominki z grawerem  

Doskonałym sposobem na nadanie prezentowi osobistego akcentu, jest złożenie na nim graweru. Może być to znaczący dla danej osoby lub Waszej relacji cytat, hermetyczny żart, ważna data albo Twoje życzenia, jakie chcesz złożyć obdarowywanej osobie w ważnym dniu. Grawerować laserem można właściwie każde twarde tworzywo, dlatego nie musisz ograniczać się tylko do upominków metalowych, aby móc je spersonalizować. Prezent z grawerem może być statuetką, karafką, kieliszkiem, a także długopisem czy ramką na zdjęcia. 

Taki prezent zostanie z obdarowanym na wiele lat i stanie się przypomnieniem o Waszej relacji oraz świadectwem tego, jak wiele ona dla Ciebie znaczy. Oczywiście zwykły zestaw kieliszków czy kryształowa karafka również byłyby dobrym prezentem, jednak grawer pozwala na dodanie upominkowi osobistego charakteru. Takim prezentem możesz nie tylko uczcić czyjeś urodziny czy inne święto, lecz także podziękować mu lub pogratulować jakiegoś sukcesu. 

Ciekawy prezent dla rodziców   

Nietypowym, a bardzo praktycznym i sprawdzonym prezentem dla rodziców może być kalendarz. Nie mowa tu jednak o pierwszym lepszym kalendarzu ze sklepu, a personalizowanym, stworzonym specjalnie dla nich terminarzu. Przy poszczególnych miesiącach możesz zamieścić różne rodzinne zdjęcia, nawiązujące tematycznie do pory roku czy sezonu. Dodatkowym akcentem może być zaznaczenie ważnych dat i wydarzeń w ciągu roku. Specjalnym kolorem lub wzorem zaznacz dni urodzin bliskich z rodziny, jeśli w danym roku ma odbyć się w rodzinie jakiś ślub albo inne ważne wydarzenie, również możesz podkreślić wagę tego dnia. Kalendarze na zamówienie mogą być modyfikowane na wiele sposobów, dzięki czemu możesz stworzyć z nich idealny prezent dla swoich rodziców.  

Ciekawy prezent dla dziadków   

Osoby starsze bardzo często są mocno przywiązane do tradycji, a do tego aktywnie związane z wiarą. Jeśli Twoi dziadkowie są osobami religijnymi, a dodatkowo lubią kultywować polskie zwyczaje, kropielnice domowe mogą być dla nich świetnym upominkiem. Zanikającą już tradycją, związaną z Kościołem, jest trzymanie przy drzwiach do domu wody święconej tak, aby można było przed wyjściem za próg pokropić się nią i zapewnić sobie ochronę. Poświęcona woda miała także chronić wnętrze domu, by z zewnątrz nie dostały się do niego złe moce. Obecnie trudno jest kupić stacjonarnie mała kropielnicę do powieszenia przy drzwiach, tego rodzaju artykuły są łatwiej dostępne w sklepach internetowych, z których nie korzysta raczej wielu seniorów. Zamówienie takiego upominku dla wierzącej w moc wody święconej babci, na pewno sprawi jej przyjemność, a do tego będzie dla niej wyrazem troski z Twojej strony. W ten sposób możesz pokazać obdarowywanej osobie, że chcesz, aby była bezpieczna i chroniona przed złem.  

Zdjęcie główne: pexels.com/cottonbro

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie są skuteczne metody deratyzacji i dlaczego warto je stosować?
/
Jakie są skuteczne metody deratyzacji i dlaczego warto je stosować?
Odkryj efektywne metody walki z gryzoniami i dowiedz się, dlaczego zaradność w deratyzacji jest tak istotna dla bezpieczeństwa Twojej przestrzeni.
Jak urządzić strefę do grillowania w ogrodzie?
/
Jak urządzić strefę do grillowania w ogrodzie?
Strefa do grillowania w ogrodzie to praktyczne rozwiązanie, które pozwala ugościć bliskich pysznymi grillowanymi daniami. Przeczytaj, jak zorganizować bezpieczny i funkcjonalny kącik do grillowania.
<strong>Obrazy</strong> do salonu. Jak dobrać je <strong>ze smakiem</strong>?
/
Obrazy do salonu. Jak dobrać je ze smakiem?
Chcesz udekorować swoją przestrzeń w salonie obrazem? Zobacz, jak dobrać go ze smakiem!