Krzysztof Miruć i jego funkcjonalny styl urządzania wnętrz

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Krzysztofa Mirucia większość osób zna z programów telewizyjnych takich jak „Zgłoś remont”, „Weekendowa metamorfoza” czy „Remont razem”. Swoją karierę rozpoczął od programu w TVN Turbo „Garaż marzeń”.

Pasjonat piękna

Krzysztof Miruć to z wykształcenia architekt. W trakcie kariery telewizyjnej dał się poznać jako pasjonat piękna i pięknych przedmiotów oraz miłośnik funkcjonalnego urządzania wnętrz. W przestrzeni domowej i przydomowej ceni porządek i ład. W każdej jego metamorfozie można zauważyć dbałość nawet o najmniejszy szczegół. Ma doskonałe oko i potrafi zupełnie odmienić wnętrze i tchnąć w nie nowe życie. Co ważne, nie boi się wyzwań. Pomógł już w niejednej sytuacji bez wyjścia, wspierając dobrą rada i swoją pomysłowością. Wychodzi z założenia, że to dom jest dla nas, a nie odwrotnie. Z łatwością przychodzi mu odgracanie przestrzeni i tworzenie w niej niepowtarzalnego klimatu. Jest mistrzem w kreowaniu nowej wizji nieustawnych pomieszczeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rozważasz zakup nieruchomości? Licytacje komornicze mogą być strzałem w dziesiątkę!
/
Rozważasz zakup nieruchomości? Licytacje komornicze mogą być strzałem w dziesiątkę!
Każdy inwestor chce, aby dokonywany przez niego zakup był atrakcyjny cenowo i spełniał określone wymagania.
Czy eklektyzm może zdominować twoje wnętrza? Tajniki łączenia różnych stylów w designie
/
Czy eklektyzm może zdominować twoje wnętrza? Tajniki łączenia różnych stylów w designie
Planujesz zmianę dekoracji wnętrz, ale nie możesz zdecydować się na jeden styl? Odkryj, jak eklektyzm może połączyć różne rodzaje designu, tworząc unikalne i spersonalizowane pomieszczenia.
<strong>Drewniane elementy</strong> — dekoracja ściany
/
Drewniane elementy — dekoracja ściany
Chcesz przemycić drewniane elementy do swojego wnętrza, ale nie wiesz, co się najlepiej w tym celu sprawdzi? Podpowiadamy!