Krzysztof Miruć i jego funkcjonalny styl urządzania wnętrz

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Krzysztofa Mirucia większość osób zna z programów telewizyjnych takich jak „Zgłoś remont”, „Weekendowa metamorfoza” czy „Remont razem”. Swoją karierę rozpoczął od programu w TVN Turbo „Garaż marzeń”.

Pasjonat piękna

Krzysztof Miruć to z wykształcenia architekt. W trakcie kariery telewizyjnej dał się poznać jako pasjonat piękna i pięknych przedmiotów oraz miłośnik funkcjonalnego urządzania wnętrz. W przestrzeni domowej i przydomowej ceni porządek i ład. W każdej jego metamorfozie można zauważyć dbałość nawet o najmniejszy szczegół. Ma doskonałe oko i potrafi zupełnie odmienić wnętrze i tchnąć w nie nowe życie. Co ważne, nie boi się wyzwań. Pomógł już w niejednej sytuacji bez wyjścia, wspierając dobrą rada i swoją pomysłowością. Wychodzi z założenia, że to dom jest dla nas, a nie odwrotnie. Z łatwością przychodzi mu odgracanie przestrzeni i tworzenie w niej niepowtarzalnego klimatu. Jest mistrzem w kreowaniu nowej wizji nieustawnych pomieszczeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
<strong>Smart ogród</strong> nawet zimą? Poznaj najnowsze rozwiązania!
/
Smart ogród nawet zimą? Poznaj najnowsze rozwiązania!
Masz ogród? Wykorzystaj smart technologie, by poprawić komfort użytkowania tej przestrzeni. Co dokładnie mamy na myśli? Przekonaj się!
Nowy <strong>mural w Poznaniu</strong>. Prezent z okazji <em>Dnia Dziecka</em>
/
Nowy mural w Poznaniu. Prezent z okazji Dnia Dziecka
Miasto Poznań bogate jest w efektowne murale. Do ich grona dołączył kolejny, stworzony we współpracy z dziećmi — dla dzieci.
Łóżko z <strong>zagłówkiem tapicerowanym</strong>. Aranżacja przytulnej sypialni
/
Łóżko z zagłówkiem tapicerowanym. Aranżacja przytulnej sypialni
Zastanawiasz się nad łóżkiem z zagłówkiem? Podpowiadamy, jakie wybrać!