Łazienka w stylu skandynawskim. Zasady urządzania

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz zmienić wystrój swojej łazienki? Lubisz prostotę, minimalizm i elegancję? Postaw na aranżację w stylu skandynawskim! Zobacz, jakimi zasadami rządzi się ten styl!

Łazienka w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się dziś coraz popularniejszy. We wnętrzach zdecydowanie królują tego rodzaju aranżacje. Jeśli myślisz o wystroju łazienki w tym stylu, w pomieszczeniu będzie królowała biel. Do tego jasne kolory, ogromne lustra i okna, które nie są niczym zasłonięte: ani roletami, ani zasłonami czy nawet zwykłymi firankami.

Przewaga koloru białego w dekoracjach i umeblowaniu sprawi, że łazienka będzie świetnie doświetlona. Przestrzeń będzie też uzupełniana szczegółami w postaci drobnych, drewnianych części poszczególnych mebli. Łazienka skandynawska jest nieco surowa, ale bardzo estetyczna. Zdecydowanie jej główną cechą jest minimalizm, monochromatyczność i elegancja.

Zdj. główne: Steven Ungermann/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ferie w domu – pomysły na <strong>wspólne spędzenie czasu</strong>
/
Ferie w domu – pomysły na wspólne spędzenie czasu
Nie wiesz, co robić w ferie? Idziemy z pomocą! Nasza lista zapewni Ci rozrywkę na ferie i później!
Czego unikać przy arytmii serca
/
Czego unikać przy arytmii serca
Arytmia to nieregularny rytm serca, który może mieć różne przyczyny i objawy. U zdrowego człowieka serce bije regularnie, z określoną częstotliwością i siłą skurczu. Kiedy jego rytm jest zaburzony i staje się nieregularny, mówimy o arytmii serca.
<strong>Złote detale</strong> – jak podkreślić <em>wystrój</em> wnętrza, żeby go nie przytłoczyć?
/
Złote detale – jak podkreślić wystrój wnętrza, żeby go nie przytłoczyć?
Wprowadzając do aranżacji złote dodatki, najlepiej aby był to jeden styl. Jak dobrać złotą biżuterię do wnętrz, aby nie przesadzić? Przeczytaj!