Łazienka w stylu skandynawskim. Zasady urządzania

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz zmienić wystrój swojej łazienki? Lubisz prostotę, minimalizm i elegancję? Postaw na aranżację w stylu skandynawskim! Zobacz, jakimi zasadami rządzi się ten styl!

Łazienka w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się dziś coraz popularniejszy. We wnętrzach zdecydowanie królują tego rodzaju aranżacje. Jeśli myślisz o wystroju łazienki w tym stylu, w pomieszczeniu będzie królowała biel. Do tego jasne kolory, ogromne lustra i okna, które nie są niczym zasłonięte: ani roletami, ani zasłonami czy nawet zwykłymi firankami.

Przewaga koloru białego w dekoracjach i umeblowaniu sprawi, że łazienka będzie świetnie doświetlona. Przestrzeń będzie też uzupełniana szczegółami w postaci drobnych, drewnianych części poszczególnych mebli. Łazienka skandynawska jest nieco surowa, ale bardzo estetyczna. Zdecydowanie jej główną cechą jest minimalizm, monochromatyczność i elegancja.

Zdj. główne: Steven Ungermann/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak z <strong>tarasu</strong> zrobić <em>stylowe</em> miejsce do odpoczynku?
/
Jak z tarasu zrobić stylowe miejsce do odpoczynku?
Tylko czekasz, aż w końcu zrobi się ciepło? W międzyczasie zadbaj o to, żeby Twój taras był gotowy na nadchodzący sezon!
Jak wybrać <strong>pościel</strong> do eleganckiej sypialni?
/
Jak wybrać pościel do eleganckiej sypialni?
Wystrój Twojego łóżka spędza Ci sen z powiek? Dowiedz się, jaka pościel najlepiej pasuje do gustownej sypialni.
Nowoczesna łazienka – trendy w aranżacji i wyposażeniu
/
Nowoczesna łazienka – trendy w aranżacji i wyposażeniu
Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy sporo czasu każdego dnia, dlatego warto zadbać o to, aby była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. W tym artykule przedstawiamy trendy w aranżacji i wyposażeniu nowoczesnej łazienki.