Pomysły na prezent dla współpracownika

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Stanowicie w pracy zgrany zespół i dajecie sobie upominki z okazji świąt? Może dopiero dołączyłaś do zespołu, który ma tradycję obdarowywania się prezentami i zastanawiasz się co kupić? Zobacz, jakie mamy propozycje na prezent dla współpracownika.

Nie tylko prezent. Zadbaj również o opakowanie

W Twojej firmie jest zwyczaj, że współpracownicy kupują sobie drobne prezenty na święta Bożego Narodzenia? Nie możesz się z tego wyłamać, bo zostanie to źle odebrane. Jeśli nie masz na razie pomysłu na prezenty dla poszczególnych osób, zacznij przygotowania od czegoś innego. Sam prezent to nie wszystko, trzeba zadbać również o właściwą oprawę. Idealnie sprawdzi się tutaj papier do pakowania, który sprzedawany jest w rolce. To oznacza, że wystarczy go na zapakowanie większej ilości podarunków.

Taki papier może być w uniwersalnym kolorze i bez żadnych zdobień. Wówczas będziesz mogła w niego zapakować prezenty dla kolegów i koleżanek. Znajdziesz również propozycje z różną grafiką, która będzie wiązała się z danym czasem. Mogą to być świąteczne napisy, płatki śniegu, choinki czy renifery. Jeśli nie znasz za dobrze osoby, której masz wręczyć prezent, wybierz coś bardziej stonowanego. Dla kolegi, który lubi żartować, możesz spokojnie wybrać papier z zabawnym nadrukiem.

Papier już jest. Teraz zawartość

Może się okazać, że szukając papieru do pakowania prezentów, wpadniesz na pomysł, co podarować konkretnym osobom. Jeśli jednak tak się nie stało, możesz zdecydować się na jedną z kilku uniwersalnych propozycji. Do takich upominków należy m.in.:

  1. książka;
  2. kubek;
  3. karta upominkowa do sklepu;
  4. elegancki notes;
  5. pióro.

Są to takie prezenty, które właściwie zawsze się sprawdzą. Jeśli nie wiesz, jakie książki czyta koleżanka z pracy, zawsze możesz wybrać coś związanego z waszą branżą. Są ludzie, którzy nadal lubią mieć wszystko zapisane na papierze, w razie gdyby rozładował się im telefon. Dla nich odpowiednim upominkiem będzie notes. Im lepszej będzie jakości, tym dłużej będzie się ładnie prezentował.

Karta podarunkowa to bezpieczna propozycja. Z jednej strony sama ustalisz, jakiej ma być wartości, z drugiej osoba obdarowana, będzie mogła wybrać to, co jej się faktycznie spodoba. Jeśli nie chcesz wręczać samej karty, możesz do niej dołożyć czekoladę albo kawę.

Szukaj najlepszych rozwiązań

Może się okazać, że wpadnie Ci do głowy upominek, który będzie w wyższej kwocie. Takim prezentem może być na przykład pióro. Jeśli jesteś na nie zdecydowana, warto porozmawiać z koleżanką lub kolegą, aby wspólnie złożyć się na taki prezent. Wówczas podarujesz coś praktycznego i eleganckiego, a jednocześnie nie przekroczysz kwoty, na którą się umawialiście.

Wbrew pozorom jest sporo rzeczy, które możesz podarować ludziom, z którymi pracujesz. Kosz słodyczy, owoców lub herbat, zawsze będzie dobrym wyborem. Dla kolegi, który ma duże poczucie humoru, możesz wybrać komplet skarpetek z zabawnym nadrukiem. Koleżance, która zawsze nosi przy sobie zestaw niezbędnych kosmetyków – podaruj elegancką kosmetyczkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwracać uwagę przy zakupie ubrań online?
/
Na co zwracać uwagę przy zakupie ubrań online?
Jak kupować w Internecie? Poznaj podstawowe zasady bezpieczeństwa, a także najnowsze promocje i praktyczne porady dotyczące robienia zakupów online. Ciesz się przedświątecznymi zakupami, które same trafią do Twojego domu!
Kuchnia <strong>w oranżerii</strong> – czy to możliwe?
/
Kuchnia w oranżerii – czy to możliwe?
Zastanawiasz się nad montażem kuchni w ogrodzie zimowym? Poznaj zalety tego rozwiązania i ciesz się z przygotowywania i spożywania posiłków z bliskimi w wyjątkowej scenerii!
<strong>Mieszkanie za odstępne</strong> – jak kupić i ubezpieczyć?
/
Mieszkanie za odstępne – jak kupić i ubezpieczyć?
Rynek wynajmu mieszkań jest bogaty w oferty, które uwzględniają podpisanie umowy i wnoszenie opłat za czynsz, rachunki oraz kwotę najmu uiszczane co miesiąc na rzecz właściciela nieruchomości.