Jak mieszkają polskie gwiazdy? 5 inspirujących domów

0
297
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Sieuwert Otterloo/unsplash.com

Domy polskich gwiazd często zapierają dech w piersiach. Wiele osób chętnie się inspiruje ich wystrojem. Sprawdzamy, które domy są najciekawsze!

Polskie gwiazdy często chwalą się swoimi domami w mediach społecznościowych. To, jak są urządzone, często budzi podziw internautów, którzy chętnie podpatrują najciekawsze propozycje.

Piękny dom Joanny Przetakiewicz

Jedna z najbardziej znanych polskich projektantek jest Joanna Przetakiewicz. Celebrytka znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu, co oczywiście widać też w jej domu. Kilka lat temu zajęła się też sprzedażą akcesoriów do urządzania wnętrz, które często możemy oglądać właśnie w jej wnętrzach. 

W kuchni Joanny przeważa czerń i biel. Do tego elegancka ogromna kuchenka ze srebrnym okapem, która nadaje wnętrzu klasy. Na ścianach zamiast klasycznych płytek projektantka wybrała tapetę w biało-czarne pasy. Na blatach i półkach można dostrzec chromowane wazy, srebrne świeczniki, elegancką zastawę – wszystko z najwyższej półki. 

Z kolei w salonie dominują czarno-złote barwy, wszystko jest w stylu glamour i bez wątpienia na bogato. Drewniana podłoga sprawia, że wnętrze nabiera przytulności. Gdzieniegdzie są ustawione lub powieszone zdjęcia rodzinne, co nadaje salonowi przyjemnego charakteru.

Moc kolorów według Moniki Mrozowskiej

Dom aktorki Moniki Mrozowskiej odbiera od domów innych gwiazd, gdyż dominują tu kolory. Różowe uchwyty w kształcie kwiatków w kuchni, blender i ścierki w tym samym odcieniu przyciągają uwagę. Ściany w przedpokoju nawiązują do Grecji, dominuje tu błękit, a lustro jest wyłożone ozdobnymi zielonymi kaflami. 

We wszystkich pomieszczeniach jest bardzo przytulnie i kolorowo, nie brakuje wspólnych zdjęć i kolorowych zabawek dzieci Moniki.

Antydepresyjny dom Małgorzaty Potockiej

Małgorzata Potocka sama w wywiadach określa swój dom jako antydepresyjny. Uwielbia przerabiać każde starocie, jakie tylko znajdzie. Potrafi zrobić lampę ze starego bębna. Jej dom jest więc przepełniony różnymi niesamowitymi przedmiotami, głównie antykami, przez co jest wyjątkowy i trudny do podrobienia. Na intensywnie pomarańczowych ścianach jest mnóstwo zdjęć. Całość wygląda bardzo przyjemnie i przytulnie.

Górski dom Golców

Edyta i Łukasz Golcowie są znani w całej Polsce. Ich dom mieści się w Beskidzie Żywieckim i jest w typowo góralskim stylu. Uwagę przyciąga izba góralska, która jest przytulna i przestronna zarazem. Drewniane wykończenia, kominek z zielonymi kaflami prezentują się niesamowicie. Uroku dodają koniakowskie koronki i zasłony z białego lnu. Wszędzie jest wiele rodzinnych pamiątek i góralskich dekoracji. 

Pałacowy dom Laury Łącz

Dom Laury Łącz wpisany jest do rejestru zabytków i bez wątpienia przypomina pałac. Jak mówi o nim sama właścicielka, mury jej nieruchomości mają duszę. Ściany są pomalowane na biało, wszędzie ustawione są antyki.

Uwagę przyciąga komoda z przełomu XVIII/XIX wieku. Wisienką na torcie jest dębowy parkiet, z kolei żyrandol z kryształkami jest pamiątką rodzinną. Wszystko jest całkowicie przemyślane i każdy element idealnie się ze sobą łączy.

Zdj. główne: Sieuwert Otterloo/unsplash.com

Zostaw komentarz

Więcej newsów