Lodówka typu multidoor – co warto o niej wiedzieć?

1
1388
1
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Lodówka typu multidoor - co warto o niej wiedzieć?

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w kuchni. Rynek oferuję całą masę modeli, z których możemy wybierać. Warto przyjrzeć się popularnemu ostatnio trendowi lodówek wielodrzwiowych. 

Frenchdoor

Był to jeden z popularniejszych modeli jeszcze do niedawna. Frenchdoor to model lodówki, w której górna część to w całości chłodziarka otwierana przy pomocy dwóch drzwi, a dolna część to zamrażarka w formie szuflady. Główną zaletą takiej lodówki jest szerokość części chłodzącej. Dzięki temu umieszczanie w niej nawet dużych garnków czy talerzy nie stanowi problemu. 

Multidoor

Multidoor to trzy lub czterodrzwiowe lodówki. Są one całkiem podobne do typu frenchdoor, jednak nie są tym samym. O ile chłodziarka w lodówce multidoor wygląda identycznie jak w frenchdoor, o tyle zamrażarka stanowi dwa piony szuflad w dolnej części lodówki, które są ukryte za parą drzwi. Multidoor to aktualnie najpraktyczniejszy model dużej lodówki. Część chłodząca jest w stanie pomieścić bardzo wiele, a zamrażarka oprócz tego, że jest bardzo pojemna jest też funkcjonalna. 

1 komentarz

  1. Karolina 9 listopada, 2021 o 15:42 Odpowiedz

    Genialne są takie lodówki typu multidoor. Niesamowicie wygodne w użytkowaniu. Ja postawiłam na model i jestem bardzo zadowolona. Jest po prostu ozdobą mojej kuchni. Spisuje się świetnie.

Zostaw komentarz

Więcej newsów