Ściana z kwiatów. Pomysł na aranżację salonu lub sypialni

0
1657
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Ściana z kwiatów. Pomysł na aranżację salonu lub sypialni

Kwiatowa ścianka to wyjątkowa dekoracja wnętrza. Stosuje się je nie tylko w lokalach komercyjnych – coraz częściej pojawiają się w przestrzeni domowej. Ściana z kwiatów może być zjawiskową dekoracją salonu lub sypialni. Zobacz efektowne aranżacje pomieszczeń z kwiatowymi ściankami.

Kwiatowe ścianki wykonywane są ręcznie z odpowiednio dobranych kwiatostanów. Kwiatowy panel prezentuje się bardzo realistycznie i nie wymaga pielęgnacji. Mamy także możliwość wpiąć go w ramę i umieścić na ścianie jako efektowny obraz. Taka kwiatowa dekoracja będzie wyjątkową ozdobą wnętrz.

Ścianka kwiatowa w salonie

Ściana z kwiatów lub kwiatowy panel w formie obrazu może być doskonałą dekoracją salonu. We wnętrzu urządzonym w romantycznym stylu, a także w eleganckich aranżacjach odpowiednio dobrana kwiatowa ścianka będzie niezwykłą ozdobą.

Ścianka z kwiatów w sypialni

Pomieszczeniem, w którym z powodzeniem możemy umieścić kwiatową ściankę jest też sypialnia. Kwiatowy panel w delikatnych kolorach doda pomieszczeniu lekkości i pomoże stworzyć wyjątkową atmosferę.

Kwiatowy panel może być również idealną dekoracją do pokoju małej dziewczynki. Wykonawcy ścianek z kwiatów często oferują możliwość umieszczenia imienia na panelu.

Zostaw komentarz

Więcej newsów