Meble kuchenne na wymiar – czy warto je rozważyć?

0
600
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jeśli myślisz o modernizacji kuchni, meble na zamówienie mogą być idealnym sposobem na przeniesienie Twojej przestrzeni na wyższy poziom. Projektanci kuchni na wymiar mogą polecić wiele sprytnych rozwiązań, w zależności od wielkości budżetu i Twoich potrzeb. Dzięki kuchniom na wymiar każdy może mieć kuchnię swoich marzeń.

Rodzaje mebli kuchennych na wymiar

Projektując kuchnie możesz samodzielnie lub z pomocą projektanta, określić wygląd kształt i przeznaczenie każdego elementu Twojej kuchni. W projekcie kuchni możesz uwzględnić:

  • Blaty we wszystkich rozmiarach, kształtach i materiałach. Można je dostosować do dowolnej liczby naczyń lub urządzeń, a także dopasować do dowolnego układu pomieszczenia. Mogą być wykonane z kamienia, takiego jak kwarc lub marmur, lub z bardziej egzotycznych materiałów, takich jak szkło hartowane lub kompozyt bambusowy.
  • Szafki w różnych wariantach, co pozwala na zastosowanie w kuchni kreatywnych rozwiązań do przechowywania, takie jak drzwi otwierane w czterech kierunkach, głębokie szuflady, szuflady z półkami na przyprawy lub uchwyty na garnki.
  • Regały umożliwiające wyeksponowanie zarówno przedmiotów dekoracyjnych, jak i zwykłych naczyń kuchennych, zapewniając jednocześnie porządek w kuchni.
  • Wyspy wyposażone w szuflady, umywalki, blaty do przygotowywania posiłków, a nawet miniaturowe kuchenki. Wyspa to świetny sposób na dodatkową przestrzeń na blat i miejsce do przechowywania. Jeśli masz małą kuchnię, możesz rozważyć użycie ruchomej wyspy, którą można odsunąć, gdy nie jest używana.

Korzyści z zastosowania mebli na wymiar

  • Dostajesz dokładnie to, czego chcesz. Dzięki meblom kuchennym na wymiar możesz wybrać każdy element projektu, od kształtu i rozmiaru szafek po użyte materiały. Oznacza to, że możesz stworzyć całkowicie niepowtarzalny wygląd swojej kuchni, który idealnie odzwierciedla Twój styl i potrzeby.
  • Posłużą dłużej. Gotowe meble mogą być tańsze, ale to często idzie w parze z ich kiepską jakością. Meble kuchenne na zamówienie są zazwyczaj trwalsze i wytrzymalsze.
  • Są wygodne. Meble kuchenne na zamówienie są projektowane z myślą o Twoich konkretnych potrzebach. Oznacza to, że wszystko jest umieszczone we właściwym miejscu i działa w sposób, który ma dla Ciebie sens. A to oszczędza Twój czas i energię podczas przygotowywania posiłków.
  • Są przyjazne dla środowiska. Wielu producentów mebli kuchennych na zamówienie wykorzystuje w swoich projektach zrównoważone materiały, takie jak bambus lub drewno z odzysku.
  • Są tańsze niż myślisz. Meble kuchenne na zamówienie nie muszą być drogie. W rzeczywistości często można znaleźć oferty porównywalne z cenami mebli dostępnych w sklepach.

Meble na wymiar możesz zamówić zarówno w małych, rodzinnych przedsiębiorstwach, jak i działających w skali krajowej sieciach sklepów meblarskich. Ostatnio coraz popularniejsze staje się projektowanie mebli online przy pomocy kreatora. Jedną z wiodących firm zajmujących się projektowaniem mebli na wymiar oraz posiadająca wspomniany kreator mebli online jest https://www.fabrykamebli.pl/.

Fot.: Sidekix Media/unsplash.com

Zostaw komentarz

Więcej newsów