La Mania Home – wiosenne nowości

0
1188
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
drewniana taca z winogronem

Na markę La Mania Home zawsze możesz liczyć. Po raz drugi firma przygotowała wiosenną, orzeźwiającą kolekcję do domu. Zobacz, jakich wzorów i kolorów użyli, zainspiruj się i przenieś te pomysły do swojego wnętrza.  

W zaprezentowanych nowościach znajdziesz dodatki w odcieniach delikatnych, subtelnych, w przeważającej części pastelowych. Są to np. poduszki i koce, które pozwolą Ci zrelaksować się podczas jeszcze czasami chłodnych wieczorów wiosennych. Bieżniki i podkładki w doskonały sposób udekorują Twój stół w trakcie świąt lub innych ważnych uroczystości. Nie przegap też złotych dekoracji. Błyszczące lustra, misy, doniczki, a nawet podpórki do książek będą doskonałym akcentem w wielu pomieszczeniach Twojego domu. 

Marka La Mania Home swoją działalność rozpoczęła zaledwie w 2019 roku. Jest to jedynie rozgałęzienie od firmy matki, czyli La Manii Fashion. Odzież produkowana z tym logiem zaczęła pojawiać się już w 2010 roku. Założycielką jest projektantka i przedsiębiorczyni Joanna Przetakiewicz. Przy prowadzeniu projektu Home pomaga jej syn. 

>> Zobacz też: Kolekcja Stripes Black od La Mania Home. Ponadczasowa klasyka

Małgorzata Kacperska

Zostaw komentarz

Więcej newsów