Drewniane elementy — dekoracja ściany

0
1313
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
drewniane dodatki

Drewno w aranżacji wnętrz zawsze kojarzy się z ciepłem i ponadczasową estetyką. Dodatki czy elementy zapewniające niepowtarzalny klimat wnętrza dość często wykonane są z tego naturalnego materiału. W jaki sposób udekorować nimi ściany, by doskonale się prezentowały i nadały im charakteru?

Drewniane dekoracje ścian

Obecnie jest wiele sposobów na przemycenie nawet do surowych wnętrz drewnianego sznytu. Jeśli nie chcesz w znaczny sposób ingerować w wystrój, zawsze możesz postawić na drewniane dodatki takie jak, chociażby półki, kwietniki do kwiatów, zegary czy ramki na zdjęcia lub plakaty, a nawet oprawy luster. Efektownym dodatkiem są również ramki-kolaże wykonane z drewnianych elementów. 

Gdy chcesz nadać wnętrzu skandynawskiego szyku, możesz jedną ze ścian pokryć drewnianymi deskami, pomalowanymi na biało. Ponadto wszelkie wnętrza w stylu rustykalnym wręcz kochają drewno i jego przyjemną fakturę i barwę, więc jeśli się nad tym zastanawiasz, nie zwlekaj! W ostatnim czasie widać również powracający trend, jakim jest boazeria. Co prawda nie przypomina już tej, którą tak dobrze znamy z lat 90., gdyż teraz połyskliwy lakier zastąpiony został stonowanymi odcieniami, bieli, czerni i szarości.

Zostaw komentarz

Więcej newsów