Wiosenne nowości od Kartell

0
1632
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Wiosenne nowości od Kartell

W nowościach Kartell jak zawsze znajdziemy efektowne, niebanalne przedmioty – miś Moschino w złocie, Smartik na płozach i kryształowe lampy Planet. Zobacz wyjątkowe projekty Kartell!

Photo by: Sean Zanni / Contributor / Patrick McMullan / via Getty Images

Włoski producent mebli i lamp z tworzyw sztucznych ma swoją siedzibę w Mediolanie i wszystkie jego produkty są w 100% MADE IN ITALY. Dla Kartell projektują najlepsi współcześni twórcy, jak Philippe Starck, Jeremy Scott, czy Adam Tihany. Oto kilka najnowszych zjawiskowych produktów od Kartell.

Toy Moschino Gold

Zaprojektowany przez Jeremy’ego Scotta i Moschino, charakterystyczny miś-lampa, wystąpi teraz w złotej wersji. Nutka luksusu, wysokiej estetyki i dystansu w jednym sprawiają, że Toy Moschino jest obiektem szczególnie pożądanym przez fanów designu.

Bujany Smartik

Krzesło Matrix zaprojektowane przez Tokujina Yoshioki, dostępne jest także w formie bujanej – Smartik na płozach, to rozbudowana wersja Matrixa, który charakteryzuje się wyszukaną konstrukcją 3D i unikalną technologią. Szczególnie efektownie prezentuje się przezroczysty model stylizowany na kryształ.

Rodzina Planet

Rodzina oświetlenia Planet to kolejny projekt japońskiego designera, Tokujina Yoshioki. Kartell prezentuje lampy wiszące, stojące wysokie oraz niskie. Ich klosze mają kryształową, lekko eliptyczną formę, która efektownie rozprasza światło.

Lampa inspirowana Space Needle z Seattle

Adam Tihany, ogłoszony w 2001 r. przez New York Timesa jednym z największych amerykańskich architektów wnętrz, zaprojektował lampę Space, która swoim kształtem nawiązuje do słynnej wieży widokowej z Seattle. Po naładowaniu lampka działa do 8 godzin, włącza się ją przez muśnięcie klosza.

Zostaw komentarz

Więcej newsów