Szklana wystawa KROSNO D’SIGN zdobi Mediolan

0
1800
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
nietypowe wyroby ze szkła

Polska marka Krosno D’sign zaprezentowała podczas Salone del Mobile w Mediolanie swoją ekskluzywną kolekcję. To ogromny sukces i zaszczyt. Zastanawiasz się, czym wyróżniają się te użytkowe dzieła sztuki? Zobacz, co jest w nich takie zjawiskowe. 

Światowy rozgłos to kolejny dowód uznania dla producenta Krosno Glass, legendarnej huty szkła. Ten lider na rynku zajmuje się produkcją wyrobów o różnorodnym przeznaczeniu, np. do alkoholi, napojów, serwowania potraw, a również rzeczy o przeznaczeniu dekoracyjnym oraz prezentowym. Kolekcja szkła, która doceniona została w stolicy Lombardii to rezultat współpracy z Karimem Rashidem i Dorotą Koziarą. W jej skład wchodzą obiekty obecne w życiu człowieka na wiele różnych sposobów i mające w szerszym znaczeniu przyczyniać się do dobrego samopoczucia użytkownika – zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. 

Krosno D’sign to z pewnością propozycja dla klientów, u których liczy się zarówno unikatowy wygląd, jak i najlepsza jakość. Kolekcja została opracowana z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Oferta intryguje nie tylko bogatym wachlarzem kolorystycznym, ale też nawiązaniem do geometrii. W kształcie stożka, walca czy sześcianu wykonane zostały finezyjne kieliszki, szklanki, karafki, miseczki, patery i świeczniki. Całość tworzy spójny komplet, który doskonale może zdobić właśnie Twój dom. Idealnie współgrać będzie z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym, glamour, art deco oraz eklektycznym. 

Zostaw komentarz

Więcej newsów