Kolekcja Stripes Black od La Mania Home. Ponadczasowa klasyka

0
1837
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
obrus w pasy i podkładki na stół

Dwa kolory elegancji? Odpowiedź jest prosta – to czerń i biel. Na tych kolorach bazuje kolekcja Stripes Black marki La Mania Home, która prostotę łączy ze śmiałością, a klasykę z awangardą. Zobacz te wyjątkowe produkty.

La Mania Home to rodzima marka Joanny Przetakiewicz i jej syna Aleksandra, stworzona z miłości do domu i piękna. Concept Store LA MANIA HOME oferuje wysokiej jakości produkty łączące ponadczasową klasykę ze współczesnym designem.

Stripes Black – klasyka i nowoczesny design

W kolekcji Stripes Black znajdziemy ekskluzywną zastawę stołową, talerze głębokie, obiadowe i deserowe z charakterystycznym wzorem w grube czarno-białe pasy, oprawione efektowną złotą obwolutą. To komplet, który wpisze się zarówno w nowoczesne wnętrze, jak i w pomieszczenie o klasycznym wystroju.

Stripes Black to także elegancki zestaw kawowy – filiżanki, kubki, mlecznik, stylowa cukiernica i wyjątkowy dzbanek, wszystko ozdobione misternie malowaną złotą linią. Czerń i biel kojarzą się z klasyczną elegancją, a połączenie tych barw ze złotem tworzy przedmioty idealne dla luksusowego wnętrza.

>> Zobacz także: Szklana wystawa KROSNO D’SIGN zdobi Mediolan

La Mania Home – tradycja i współczesne wzornictwo

Produkty La Mania Home wykonane są z wysokiej jakości porcelany, w polskich fabrykach, z udziałem rodzimych rzemieślników. Złote detale zdobiące zestawy Stripes Black maluje się ręcznie i podwójnie wypala. W każdym przedmiocie widoczna jest wyjątkowa dbałość o szczegóły i troska o jakość. Dzieła La Mania Home powstają z myślą o domownikach, aby wyzwalać pozytywne uczucia i (nie)zwyczajnie sprawiać przyjemność.

>> Zobacz także: Wiosenne nowości od Kartell

Zostaw komentarz

Więcej newsów