„Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi” – powiedział Philippe Starck, francuski architekt i współczesny twórca wzornictwa. W naszej opinii słusznie twierdzi, że każdy człowiek, niezależnie od statusu, zasługuje na dobry design, który wcale nie musi kosztować majątku. 

Glamourlife.pl to portal, gdzie sztuka użytkowa łączy się z funkcjonalnością. Stworzony z myślą o tych, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań i inspiracji. Dla tych, dla których urządzanie wnętrz to sztuka przez duże “S”. Znajdziecie tu propozycje, które nie ulegają kompromisom cenowym.

Pokażemy Wam również rozwiązania, które nie wymagają ogromnych nakładów, lecz zmysłu estetyki i organizacji. 

Zapraszamy Was do świata inspirujących wnętrz, wyjątkowych marek, rozpraw o sztuce, osiągnięć polskiego i światowego designu oraz do poznania historii powstawania pięknych domów z duszą. 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Aleksandra Tabak

Aleksandra Tabak

Estetka i fanka dobrego dizajnu. Interesuje się dekoracją wnętrz i z przyjemnością śledzi nowinki ze świata wnętrzarskiego. Z wykształcenia filozof, ze szczególnym zamiłowaniem do teorii sztuki. Pracuje jako redaktorka i dziennikarka.

Zobacz wpisy autorki

Anna Sacharewicz

Anna Sacharewicz

Specjalistka z zakresu marketingu internetowego. Ma bardzo dobre wyczucie trendów, dlatego można na niej polegać w kwestii urządzania mieszkania i remontów. Uwielbia estetyczne wnętrza, ale głównie stawia na użyteczność.

Zobacz wpisy autorki

Małgorzata Kacperska

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. Związana z marketingiem od kilku lat. Nie znosi rutyny, może dlatego wybrała pracę w Internecie. Prywatnie wciąż poszukuje swojego miejsca na Ziemi.

Zobacz wpisy autorki