Wnętrze w stylu French Girls 2021 – komentarz Marty Suchodolskiej, dyrektor kreatywnej Westwing Polska

0
1950
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Westwing wnętrze

Press info

Styl francuski we wnętrzach, podobnie jak tamtejsza moda, słynie z doskonałego smaku i niewymuszonej elegancji. Niejednokrotnie onieśmiela przepychem, innym razem uwodzi sielskim klimatem Prowansji. Nas zachwycił szczególnie w wydaniu paryskim, które podobnie jak tamtejsza moda, słynie z doskonałego smaku i niewymuszonej elegancji. Jak wyglądają mieszkania rodowitych Paryżanek w 2021 roku? Co sprawia, że mają w sobie tyle klasy i uroku?

Styl współczesnych paryżanek uwodzi przepychem i zachwyca delikatnością. Łączy wdzięk klasyki i swobodną, nowoczesną elegancję. W tę ponadczasową bazę francuskie dziewczyny wplatają najnowsze trendy. 

Francja… nonszalancja! 

W tym roku najmodniejszym kształtem są: koło, owal, elipsa i klepsydra. Te formy mają swoje odbicie w opływowych kształtach mebli. To okrągłe stoliki ze szklanym bądź marmurowym blatem i obłe, pikowane kanapy i fotele, które Paryżanki stawiają obok klasycznych „ludwików” – krzeseł, foteli, sof, stołów i komód na giętych nóżkach. Do tego szczypta aktualnych trendów w postaci lamp z kulistymi kloszami i mebli z pleksi. Nikt nie łączy trendów z taką nonszalancją jak Francuzki. 

Westwing wnętrze

Moda kocha detale! 

Pięknie zdobione przedmioty przybliżą Cię do francuskiego klimatu we wnętrzu. Dekoracyjne ramki na zdjęcia, wazony, drobiazgi na stoliku kawowym – bez nich paryżanki nie wyobrażają sobie aranżacji. Jeśli tak, jak one kochasz modę – nie zapomnij też o albumach, które są nie tylko świetnym źródłem inspiracji, ale stanowią też piękną ozdobę stolika kawowego. 

Westwing wnętrze

En Vogue, en Beige!

Paleta barw zawsze pozostaje niezmienna – stonowana i tym samym klasycznie elegancka. Biel, czerń, beż i szarość – w zasadzie wszystko oscyluje wokół tych czterech kolorów. Ale współczesne paryżanki wiedzą, jak sprawić, aby tak spokojna paleta barw robiła oszałamiające wrażenie. Beże przeznaczone zostają dla mebli – pikowanych waniliowych sof i kremowych foteli z połyskującego weluru. Szarość widoczna jest w marmurowych detalach mebli. Czerń i biel – w graficznych dodatkach, takich jak plakaty, stare zdjęcia lub wzorzyste tekstylia. 

Westwing wnętrze
Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska

Tekst i zdjęcia: WestwingNow www.westwingnow.pl

Zostaw komentarz

Więcej newsów